LUKS Skrzyszów - strona nieoficjalna

PROJEKT INICJATYW SPOŁECZNYCH
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

herb LUKS Skrzyszów
herb KS Burzyn
LUKS Skrzyszów   KS Burzyn
Burzyn

2009-08-19, 17:30

Czas spotkania: 90 min.

LUKS Skrzyszów w III kolejce nie pozostawił złudzeń drużynie KS Burzyn i na ich terenie rozgromił przeciwników w stosunku 7:1 (3:0)

Mecz rozpoczął się od obustronnych ataków. Brakowało niestety wykończenia akcji lub też napastnicy byli o krok za szybcy i znajdowali się na pozycji spalonej.

Pierwsza bramka padła po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Barchana, który w polu karnym znalazł Rzepeckiego, a ten nie miał problemów z umieszczeniem futbolówki w siatce. Wynik podwyższył kapitan drużyny, który przechwycił piłkę w okolicach 16 metra i silnym strzałem po ziemi przy lewym słupku nie dał szans bramkarzowi gości. Trzecia bramka to kopia pierwszej... zmienił się tylko asystent i egzekutor - tym razem to Więcek posłał piłkę pod nogi Kołbasiuka, a ten podwyższył na 3:0.

W pierwszej połowie spotkania po faulu w polu karnym bramkarza gospodarzy Zaworskiego, sędzia wskazał na wapno! Bramkarz wyszedł z tego pojedynku zwycięsko i wynik do przerwy się nie zmienił!

Po zmianie stron, to goście zaczeli odważniej atakować nie mając nic do stracenia. Ich ataki przyniosły skutek. W zamieszaniu podbramkowym po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka nie została przecięta przez żadnego z zawodników, ale znalazła adresata tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Zaworskiego - honorowe trafienie jak się później okazało przypadło w udziale Ł. Ropskiemu, który z najbliższej odległości trafił do siatki.

W odpowiedzi LUKS zdobył bramkę po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego Więckowskiego - na piątym metrze dopadł do niej Budzik i po rękach bramkarza z Burzyna umieścił piłkę "w sieci". Na kolejnego gola kibice nie musieli długo czekać, gdyż ten sam zawodnik przy asyscie Barchana z lewej strony boiska zdobył swoją drugą bramkę w meczu, a trzecią w sezonie!

Ostatnie słowo należało do Jacka Proszowskiego, który po wejściu na plac gry wprowadził duże ożywienie w liniach ofensywnych - wykorzystał błąd bramkarza i "wyplutą" przez niego piłkę umieścił w bramce. Drugie trafienie tego zawodnika, to strzał z okolic pola karnego, który przypieczętował wysokie zwycięstwo drużyny ze Skrzyszowa!

herb LUKS Skrzyszów Informacje o kadrze LUKS Skrzyszów

1. Zaworski Rafał
2. Baran Łukasz
3. Piotrowski Radosław
4. Kowalski Marcin
5. Boruch Mateusz
6. Barchan Mateusz
7. Więckowski Rafał  bramka
8. Lis Tomasz
9. Rzepecki Janusz bramka  zmiana 60" Proszowski Marek
10. Kołbasiuk Andrzej  bramka  kontuzja 30" Budzik Damian bramka bramka
11. Więcek Łukasz  zmiana 75" Proszowski Jacek bramka bramka

herb LUKS Skrzyszów Prezentacja graficzna składu drużyny LUKS Skrzyszów

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tuchovia TuchówLUKS Skrzyszów
Tuchovia Tuchów 12:1 LUKS Skrzyszów