statystyki szczegółowe

Aktualności

Marne widowisko, LUKS przegrywa z Iskrą!

• autor: pazi, 2014-04-19 18:04

W Wielką Sobotę LUKS Skrzyszów przegrał w wyjazdowym pojedynku z drużyną tarnowskiej Iskry 1:0. Obie drużyny oprócz walki z przeciwnikiem przez całe 90 minut walczyły również z silnym wiatrem, który utrudniał obu ekipom przeprowadzanie składnych akcji.

Iskra Tarnów wyszła na nieoczekiwane prowadzenie już w 8 minucie spotkania. Piłkę wrzuconą z autu na wysokości pola karnego strącił obrońca gospodarzy i futbolówka znalazła się w siatce Sudoła. Cztery minuty później LUKS miał znakomitą okazję do wyrównania, jednak Witek zmarnował 100% okazję nie trafiając z najbliższej odległości do bramki Bielaszki.

Kluczową akcją spotkania poza bramką w pierwszej połowie, była czerwona kartka dla Dominika Kwatera, za faul w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Sędziemu nie pozostało nic innego jak odesłać naszego obrońcę do szatni. LUKS próbował odmienić losy pojedynku, jednak w bramce czujnie zachowywał się Bielaszka, broniąc sporadyczne strzały przyjezdnych.

Mecz stał na bardzo niskim poziomie, być może winnym takiego obrotu spraw był wspomniany wcześniej wiatr, który nie pozwalał na "rozwinięcie skrzydeł".